Güncel
  • Haziran 3, 2020

Sultanbeyli’de Kaldırımlar Renklenmeye Devam Ediyor

Sultanbeyli Belediyesi yaz aylarının gelmesiyle üst yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Çalışmalar kapsamında ilçede tretuvarlar düzenleniyor, yol çizgileri yenileniyor.

Sultanbeyli Belediyesi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İlçe genelinde tretuvar boyaması ve yol çizgileri yenileme çalışması yapan ekipler ilçeye renk katarken öte yandan kentin belirli noktalarında da ihtiyaç duyulan alanlara yaya geçitleri oluşturuyor.

Çalışmalarla ilgili değerlendirme yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “İlçemizin görüntüsünü değiştirmeye devam ediyoruz. Kış ayları boyunca deforme olan kaldırımlarımızı onarıyor, yağmur sularından ve hava koşullarından dolayı yıpranan asfaltlarımızı tamir ediyoruz. Gerekli yerlere hemşehrilerimizin yol güvenliğini sağlamak için de yaya geçitleri oluşturuyoruz. Kaldırımları kurumsal renklerimizle boyayarak soğuk görüntülerinden kurtarıyoruz. İlçemizin daha güzel bir hale getirmek, Sultanbeyli’mize yakışan bir görüntü için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.