Güncel
  • Mart 7, 2019

Mega Projelerle Yeni Ufuklara Sultanbeyli

Sultanbeyli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, ilçeye değer katacak akıllı şehircilik uygulamalarıyla oluşturduğu yeni projelerini açıkladı.

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in hazırladığı projeler ilgi çekti. Hazırlanan vizyon projeler arasında doğa, gençler, kadınlar, çocuklar ve ilçeye değer katacak çalışmalar bulunuyor. Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin proje ve meclis üyesi aday tanıtım programın yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi. Sultanbeyli’nin bundan sonra daha çok gelişeceğini kaydeden Başkan Keskin, akıllı şehircilik vizyonuyla çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Sultanbeyli’nin kendisinin sevdasını olduğunu vurgulayan Başkan Keskin, “Sultanbeyli bizim ve davamızın hikayesinin başladığı yer. Burası bizim sevdamız. Sultanbeyli’nin gelişmesi kalkınması bizim en büyük hayalimiz. 10 yıllık süreçte ilçemize değer kattık. Ne kadar birikmiş sorun varsa hamdolsun hepsini çözdük ve bugün bambaşka bir Sultanbeyli’de yaşıyoruz.” dedi. Sultanbeyli’yi daha aydınlık bir geleceğin beklediğini vurgulayan Başkan Keskin, “Liderimizin öncülüğünde 2023 yürüyüşümüz, 2051 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı planladık. Mülkiyet sorununu çözen, hastanesine, TEM bağlantı yollarına, Gölet Parkı’na kavuşan Sultanbeyli inşallah en kısa sürede eğitim kenti de olacak”. ifadelerini kullandı.

Projelerin ciddi bir çalışmanın emeği olduğunu belirten Başkan Keskin, “Çalışmalarımızı toplumumuzun tüm katmanlarına dokunabilecek şekilde hazırladık. Bu projeler Sultanbeyli’nin kalkınmasının en büyük hamleleri olacak. Gücümüz taze, inancımız diri.” dedi.

Başkan Keskin’in mega projeleri arasında eğitim kampüsleri, yeni mesire alanları, teleferik, kongre ve kültür merkezi, macera parkları, seyir terasları, yeni spor salonları ve yüzme havuzları, şehir kütüphanesi, geleceğin meslekleri merkezi, engelsiz yaşam merkezi ve aile akademisi, Yenidoğan-Hastane-Çeşme Durağı arası metro hattı, bisiklet yolları, sanat müzesi, akıllı şehircilik uygulamaları gibi mega çalışmalar yer alıyor.