Kültür-Sanat
  • Mayıs 22, 2019

Hasanpaşa Mahallesi’nde İftar Coşkusu

Hasanpaşa Mahallesi, kurulan iftar sofralarında bir araya geldi.

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin Hasanpaşa Mahallesi sakinleriyle iftar sofralarında buluştu. İftar programında yaptığı konuşmada yeni döneme dair mesajlar veren Başkan Keskin, “31 Mart seçimlerinden yeni çıktık. Şahsıma verdiğiniz destek için teşekkür ederim. İlçemize daha fazla hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Alanda bulunan mahalle sakinlerinin Ramazan ayını tebrik eden Başkan Keskin, ilk mahalle iftarını Mimar Sinan da yaptıklarını hatırlattı. Tüm mahallelerde gönül sofraları kuracaklarını kaydeden Başkan Keskin, “Bu gönül sofralarında kardeşliğimiz, birliğimiz ve beraberliğimiz pekişsin istiyoruz.” şeklinde konuştu. Mülkiyet konusuna da değinen Başkan Keskin, Hasanpaşa bölgesinde bulunan orman vasfını yitirmiş arazi kapsamına alınmayan bölgenin sorununun çözüldüğünü ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş da Hasanpaşa Mahallesi iftarına katıldı. Bir selamlama konuşması yapan Tombaş Ramazan’ın manevi iklimine değindi. İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ise yaptığı konuşmada herkesin Ramazan ayını tebrik etti.