Mülkiyet
  • Şubat 22, 2019

Binali Yıldırım Tapu Sevincine Ortak Oldu

AK Parti İstanbul Belediye Başkan Adayı Meclis Eski Başkanı Binali Yıldırım tüm gününü Sultanbeyli’ye ayırdı. Sabah kanaat önderleriyle birlikte olan Yıldırım, ardından İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Daha sonra Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin açılışını yapan Yıldırım, Sultanbeyli Belediyesi Mülkiyet Ofisi’nde tebligatlarını alan ve işlemlerini yapan hak sahiplerinin tapu sevincine ortak oldu.

Binali Yıldırım Sultanbeyli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Cuma gününü Sultanbeyli’ye ayıran Yıldırım, vatandaşlarla buluştu. Açılış gerçekleştiren ve İlçe Başkanlığı’nda teşkilat mensuplarıyla buluşan Yıldırım, ziyaretini Sultanbeyli Belediyesi Mülkiyet Ofisi’nde tapu vererek bitirdi. Kadastro çalışmaları sonucunda hak sahiplerine tapularını takdim eden Binali Yıldırım, Sultanbeyli’nin bu sorununun çözümü için gerçekleştirilen çalışmaları hatırlattı. Tapuların hayırlı olmasını dileyen Yıldırım, vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de tapu alan vatandaşlara hayırlı olsun dileklerini iletti. Mülkiyet ofisinde çalışmaların hızla sürdüğünü kaydeden Başkan Keskin, tapu teslimatlarına devam ettiklerini belirterek, Sultanbeyli’nin tapu sorunu kalmadığının altını çizdi.